31.07.11r. odbyło się spotkanie integracyjne członków naszej grupy i zaproszonych gości. Miało ono miejsce na wrzesińskim kempingu. Podczas imprezy było jedzenie, tańce oraz zabawy towarzyskie. Na końcu rozpaliliśmy ognisko.

W dniu 31.07.2011r. o godz.15oo spotkaliśmy się na campingu we Wrześni przy ulicy Świętokrzyskiej. Prezes GTR Mieczysław Koczorowski powitał członków grupy oraz zaproszonych gości i zaprosił do wspólnej zabawy.

Choć cały czas mżyło byliśmy w dobrych nastrojach. Rozmawialiśmy, słuchaliśmy muzyki i integrowaliśmy się. Zajadaliśmy pyszne ciasto upieczone przez panie z naszej grupy. Później częstowaliśmy się klopsikami w sosie koperkowym oraz zupą wrzesińską zafundowanymi przez firmę Tutti Frutti. Zosia z Leszkiem zabawiali nas licznymi konkursami. Jednym z nich było rzucanie i łapanie w parach surowego jajka. Wygrywała ta para, która najwięcej razy przerzuciła sobie jajko nie rozbijając go. Konkurencję tą wygrał prezes.

W kolejnym konkursie miały zgłosić się pary małżeńskie. Panie miały zawiązane opaski na oczach. Panowie podwijali nogawki spodni i odsłaniali swoje nogi. Żony z zawiązanymi oczyma próbowały po łydkach rozpoznać swojego mężczyznę. Kilku parom udało się. Było komicznie, bo za Sławkiem ustawiły się trzy panie rozpoznając w nim swojego mężczyznę. Uśmialiśmy się do łez. Dla zwycięzców konkursów przygotowano nagrody. Potem zaczęły się tańce przy muzyce przygotowanej przez Filipa Kaliszewskiego.

Po godzinie 19oo mimo mżawki rozpaliliśmy ognisko i dalej bawiliśmy się wesoło. O godzinie 21oo rozbawieni i w wesołych nastrojach z żalem rozstaliśmy się.

Galeria zdjęć

Autorzy: Roman Hałas, Maria Stępniak