16 października 2011 r. po południu odbyło się spotkanie przy grillu. Miało ono miejsce na działce należącej do Janusza. Były tam rozmowy, grillowanie kiełbasek oraz opowiadanie dowcipów przez gospodarza. Impreza była świetną okazją do lepszego poznania się.

Rano braliśmy udział w wyprawie do Miłosławia a o 1430 spotkaliśmy się na ogródku działkowym u Janusza Kryszewskiego. Podziwialiśmy piękno działki i inwencję gospodarza. Było tam wiele zadziwiajacych rzeczy: oczko wodne z rybami, rzeźby z kamieni, postacie z gipsu, piękne rośliny. Wiele osób mających działkę robiło zdjęcia, aby podpatrzyć i utrwalić jego pomysły.

Po sesjach zdjęciowych zasiedliśmy w bardzo miłym zakątku, aby zjeść kiełbaski z grilla. Mieciu dzielnie je dla nas smażył. Prowadziliśmy rozmowy a Janusz umilał nam czas opowiadając dowcipy. Mieciu i Andrzej starali się mu wtórować. Byliśmy w doskonałych humorach i śmialiśmy się często. Pod koniec gospodarz przyniósł kapelusze
i zaczęła się wesoła sesja zdjęciowa. Bawiliśmy się wspólnie tak znakomicie, że dopiero przedwieczorny chłód spowodował, że rozeszliśmy się do domów.

Galeria

Autorzy: Krystyna Kaźmierczak, Andrzej Myszkiewicz