28.01.2012 roku odbyło się spotkanie noworoczne członków naszej grupy. Były podziękowania, nagrody, pyszne jedzenie oraz świetna zabawa. W imprezie brało udział 25 osób.

Spotkaliśmy się o 18-tej na sali we Wrześni. Na początku nasz prezes podsumował naszą działalność. Szczególnie podkreślał zainteresowanie naszą stroną internetową, która została niedawno uruchomiona. Podziękował tym, którzy włożyli trud w jej powstanie czyli głównie Jakubowi D., Marysi S., Grażynie K., Filipowi K. oraz fotografom, których zdjęcia znalazły się w galerii. Przekazał również upominki od Fortuny dla uczestników spotkania nad Rusałką. Mieliśmy okazję przymierzyć prototyp strojów kolarskich, które będziemy mieli na wiosnę.

Później zaczęła się konsumpcja pysznych potraw przygotowanych przez Krysię i jej znajomą. Takie wspaniałości, że trudno było się oprzeć. Cieszyły wzrok i podniebienie. Muzykę do tańca włączał nam Filip K. Były rozmowy „pół żartem, pół serio”. Gdy Janusz
zaczął opowiadać dowcipy zafundował nam prawdziwą terapię śmiechem. Zabawa była świetna: tańce w kółku, w parach, pociągi…

Poznaliśmy się bardziej od towarzyskiej strony a nie tylko rowerowej. Atmosfera na spotkaniu była wspaniała. Wszyscy byli chętni do pomocy i wspólnej zabawy. Zadowoleni byli zarówno członkowie grupy jak i ich drugie połowy. Tak nam się spodobało, że zaczęliśmy planować następne spotkania. Do domów rozjechaliśmy się po północy.

Galeria