29 października odbyło się nasze ostatnie w tym roku zebranie podsumowujące sezon 2012, przejechaliśmy łącznie 3060 km, w 39 wyjazdach.
W tym roku byliśmy na naszej pierwszej pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę. Zorganizowaliśmy RAJD FORTUNY i byliśmy współorganizatorami RAJDU SŁUCHACZY RADIA MERKURY.
Oba te rajdy cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczy liczba uczestników a także puchar honorowy, który otrzymaliśmy w Wągrowcu na X Wielkopolskim Zlocie Przodowników Turystyki Kolarskiej za „wzorowo zorganizowany rajd” (Rajd Fortuny).
Zaprosiliśmy również „Sławka ” Kuczyńskiego – człowieka, który brał udział w sztafecie AFRYKA NOWAKA. Podczas swojego pobytu u nas „Sławek”odwiedził szkoły w Chwalibogowie, Otocznej i we Wrześni opowiadając o swojej wyprawie i przybliżając postać Kazimierza Nowaka. Przyjechała do nas również z rewizytą Grupa Rowerowa z Kościana im. JANA PAWŁA II. Gościliśmy ich przez dwa dni, pogoda dopisała, wszyscy doskonale bawili się na rowerach, kajakach jak i podczas spotkania integracyjnego w ogrodach Ojców Paulinów w Biechowie.

Sezon można zaliczyć jako bardzo udany, jeździliśmy bezpiecznie.

5 osób z nasze grupy otrzymało od naszego głównego sponsora BROWARU FORTUNA upominki w postaci neseserów za najwięcej zaliczonych wyjazdów:
byli to:
G. Hurysz
K. Kaźmierczak
Z. Kaźmierczak
M. Koczorowski
A. Szykowna

Na tym spotkaniu zostało przyjętych do grupy 5 nowych osób:

K. Kobus
G. Kobus
M. Miśkiewicz
M. Miśkiewicz
M. Adamska
Wszyscy nowi członkowie złożyli uroczystą przysięgę, przeszli ceremonię pasowania dętką rowerową.
Każda z tych osób otrzymała DYPLOM PASOWANIA NA GRUPOWICZA. Cała ceremonia odbyła się w bardzo milej atmosferze, śmiechu było co niemiara.
Na zakończenie spotkania zaserwowaliśmy sobie kawę, herbatę i ciasto.

Maja