DSCN0505
Już po raz drugi wzięliśmy udział w Fortunówce. Było to 14 września 2014 r. Tym razem spotkanie integracyjne z udziałem pracowników Browaru Fortuna miało miejsce w Centrum Rekreacyjno-Hotelowym Bagatelka. Gdy dotarliśmy na 14.00 do Bagatelki wszyscy już byli na tutejszym terenie przeznaczonym do imprez plenerowych. Dla gości przygotowane było pyszne jedzenie: potrawy z grilla, surówki, żurek, bigos… oraz ciasta. Do picia były soki, kawa lub herbata oraz piwo Fortuna. Można było zasiąść przy stołach pod parasolami i skosztować tych pyszności oraz porozmawiać.
Na imprezie przewidziano również szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Było stanowisko ze strojami policyjnymi z różnych krajów. Dorośli mogli poczuć się pradawnymi wojami oraz wziąć udział w różnorodnych konkurencjach takich jak: rzut podkowami, rzut woreczkami, strzelanie z łuku, rzut kołeczkami na sznurku oraz wielu innych. W niektórych dyscyplinach nasi przedstawiciele: Maciej, Mieciu i Dawid zajmowali czołowe miejsca. Były też rozgrywane zawody, gdzie należało rywalizować indywidualnie lub zespołowo np. „narty”. Wrześnianie dobrze sobie z nimi radzili bawiąc się równocześnie. Pracownicy Browaru też chętnie brali w nich udział.
Fortunówka stała się również dla członków naszego klubu okazją do poznania Prezesa Browaru Fortuna- Pana Krzysztofa Panka oraz do zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia. Na tej imprezie dobrze się bawiliśmy i gdy po 18.30 dobiegała końca, niechętnie myśleliśmy o powrocie samochodami do domów.
Grażyna

fot. Roman H.