Fortunówka 2015

Fortunówka 2015

30 sierpnia 2015 po raz trzeci nasz klub wziął udział w Fortunówce, czyli spotkaniu integracyjnym pracowników Browaru Fortuna. Na godzinę 12.00 jako jedni z pierwszych dotarliśmy do Centrum Rekreacyjno-Hotelowego Bagatelka. Najpierw zapoznaliśmy się konkurencjami przygotowanymi na to spotkanie, a dopiero później zasiedliśmy do stołów rozstawionych pod parasolami, które w ten upalny dzień (35 stopni C) chroniły nas przed słońcem. Na tę imprezę przygotowano pyszne jedzenie: bigos, żurek, potrawy z grilla, surówki oraz ciasta. Można było się napić soków, wody, kawy lub herbaty oraz skosztować piw produkowanych przez Browar Fortuna oraz Browar w Grodzisku. Siedzieliśmy i konsumowaliśmy te pyszności oraz rozmawialiśmy, a później braliśmy udział w przygotowanych atrakcjach. Sportowy duch naszych klubowiczów spowodował, że jako pierwsi zgłosili udział w rywalizacji 6 drużyn. Zmierzyli się w pięcioosobowym składzie w konkurencjach takich jak: żywe piłkarzyki, strzelanie z wiatrówki, potyczki gladiatorów oraz ustawianiu wieży ze skrzynek od piwa, które wymagało prawie alpinistycznych umiejętności. Naszym zawodnikom poszło bardzo dobrze i tylko jednym punktem zostali pokonani przez zwycięską drużynę. Rozochoceni dobrą zabawą nasi klubowicze chętnie przystąpili również do przeciągania liny oraz wyścigów na potrójnych nartach. W czasie Fortunówki odbył się także pokaz akrobacji rowerowych na rowerze triasowym oraz przygotowane atrakcje dla dzieci pracowników browaru. Podczas dobrej zabawy czas nam szybko minął. O 19.00 zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z prezesem Browaru Fortuna oraz innymi osobami współpracującymi z nami z ramienia Browaru, pożegnaliśmy się i odjechaliśmy samochodami do domów.
Grażyna

fot. Artur